Predajca nábytku Tempo Kondela je už viac ako dve desaťročia synonymom veľkého výberu nábytku za naozaj dostupnú cenu. Ak k tomu prirátame veľkú sieť kamenných predajní od Levíc, cez Žilinu, až po Námestovo, skôr či neskôr vaše kroky pri zariaďovaní bytu aj domu budú smerovať práve sem. Prv, ako tak spravíte, pozrite si akciové letáky, kde sa dozviete, čo si môžete u tohto predajcu kúpiť tento mesiac za zvýhodnené ceny. My vám ponúkame možnosť pozrieť si aktuálny leták online z pohodlia domova:

Veľkou výhodou predajcu Tempo Kondela je, že má k dispozícii naozaj široký sortiment nábytku a bytových doplnkov, väčšinu dokonca skladom. Ak si chcete nakúpiť nábytok do spálne, obývacej izby či kancelárie, nájdete v ponuke tovaru všetko, čo potrebujete. Či už ide o postele, sedačky, komody, kuchyne, stoličky, taburetky alebo obývacie steny, každý kus nábytku má veľmi dobrý pomer kvality a ceny. Možný je dokonca aj nákup na splátky!

Myslíte si, že už aj tak dostupné ceny nábytku sa nedajú ešte znížiť? Stačí jeden pohľad na letáky Tempo Kondela a presvedčíte sa o opaku! Počas celého roka ponúka táto sieť obchodov a predajní rôzne zľavy, napríklad na kuchynské linky, akcie na postele a sedačky, ale aj sezónny výpredaj na nábytok do kancelárie či študentskej izby. Za dobré ceny môžete kúpiť aj viaceré novinky a to dokonca aj v sortimente bytových doplnkov a lámp.

Tempo Kondela je jedným z tradičných predajcov nábytku na Slovensku a jeho história siaha až do roku 1992, kedy značka vznikla ešte v rámci maloobchodného predaja nábytku pôvodného zakladateľa firmy. V súčasnej dobe ide už o veľmi širokú maloobchodnú sieť, ktorá má predajne v Žiline, Nitre, Bratislave, Leviciach, Nových Zámkoch, Piešťanoch a ďalších mestách. Okrem kamenných predajní prevádzkuje značka aj vlastný eshop.