Známy internetový obchod AliExpress asi netreba dnes už nikomu predstavovať. Vedeli ste však, že aj napriek tomu, že jeho zmyslom je nakúpiť čokoľvek za výbornú cenu, sa dá ušetriť ešte viac? Odpoveďou na túto otázku sú katalógy a akciové letáky, ktoré vám prinášame aj u nás. Či už chcete kúpiť smartfón, notebook, elektrickú kolobežku alebo spodnú bielizeň, o zaujímavé a akčné ponuky nie je núdza nikdy. Ak chcete vedieť, čo je aktuálne v zľave tento mesiac, nech sa páči, tu je nový akciový leták:

Ponuka tovaru v internetovom obchode AliExpress je nekonečná a to myslíme doslovne. Či už chcete kúpiť kryty a obaly na mobil, hodinky, plavky, kabelky, dámske oblečenie, hračky, svadobné šaty, elektroniku alebo Vianočný stromček, všetok nájdete na jednom mieste. Veľkou výhodou je, že doprava je skoro vždy zadarmo, aj keď pri niektorých väčších zásielkach to platiť nemusí. Výhodné ceny aj kupóny to však vždy vyvážia.

Hoci nakupovanie na AliExpress je výhodné už samo o sebe, ani tu netreba hneď rezignovať. Nakoľko tento portál funguje veľmi podobne, ako mnohé akciové weby u nás, aj tu je možné nájsť zaujímavé cenové akcie a zľavy, prakticky na každý druh sortimentu. Viackrát počas roka býva tiež sezónny výpredaj. Ako sa ale v tej záplave akcií nestratiť a objaviť skutočne najlacnejšie produkty? Práve pomocou akčných letákov a katalógov.

AliExpress je celosvetovo známy internetový obchod, kde zoženiete naozaj úplne všetko od A po Z. Najčastejšie sa jedná o tovar z Číny, čo ale nemusí byť vôbec nevýhoda, dnes už sú produkty z tejto časti sveta naozaj na vysokej úrovni. Nakupovanie je možné aj u nás na Slovensku, avšak pri niektorých drahších zásielkách sa nevyhnete plateniu DPH a cla. O tom, ako nakupovať a ako si dať pozor pri kúpe napodobenín, existuje aj viacero návodov.