Chcete trocha skrášliť, vylepšiť, vytuniť alebo potrebujete opraviť svojho štvorkolesového miláčika? Špecialistu na autodiely a sortiment pre autá, Auto Kelly, vám asi predstavovať netreba. Čo by sme vám ale určite veľmi radi predstavili, to sú zľavové a ponukové letáky tejto siete predajní, vďaka ktorým sa dozviete, čo zo širokého výberu tovaru bude tento mesiac za najvýhodnejšie ceny. Tu na jednom mieste si môžete prelistovať aktuálny akciový a akčný leták, prípadne pozrieť tie minulé. Nech sa páči:

Čo všetko Auto Kelly ponúka? Pre bežných motoristov v prvom rade klasický spotrebný tovar pre prevádzku a základnú údržbu vozidla, čiže autobatérie, pneumatiky, puklice, kamery do auta, autokozmetiku poťahy či autokoberce. Ak vás čaká nejaká oprava, môžete si objednať cez špeciálny katalóg aj náhradné diely presne pre váš model vozidla. Pre motocyklistov má predajca aj veľký výber moto oblečenia, prilieb, rukavíc, nohavíc a topánok.

Veľký výber autopríslušenstva či bohatý katalóg náhradných dielov sú zbytočné, ak ich neviete získať za výhodné ceny. Práve preto ponúka Auto Kelly pravidelne počas celého roka rôzne zaujímavé akcie a zľavy. Tie sa týkajú tak priamo sortimentu pre auto, ako aj ručného a elektrického náradia pre svojpomocnú či profesionálnu opravu. Využiť môžete aj originálne online aukcie napríklad na autobatérie či sezónny výpredaj na konci roka!

Na našom trhu pôsobí spoločnosť Auto Kelly od roku 1197 a za viac ako 20 rokov existencie u nás sa firma vyprofilovala na spoľahlivého dodávateľa nielen pre náhradné diely, ale aj pre široký sortiment auto príslušenstva a auto doplnkov. Vďaka širokej sieti pobočiek, celkovo je u nás 28 predajní od Bardejova, cez Žilinu, Nové zámky, Senec, Dunajskú Stredu až po Malacky, vie firma uspokojiť zákazníkov v každom regióne.