Fotolab, po novom už CeWe Color, je na našom trhu unikátnou spoločnosťou zameranou na komplexné služby v oblasti fotografie na mieru. Spolu až 14 predajní umožňuje byť firme v tesnom kontakte so zákazníkom, no nezabúda pritom ani na výhodné ponuky. Ak ich chcete mať doslova ako na podnose, najlepšou formou sú akciové letáky. My vám ich prinášame v pohodlnej online podobe, takže si viete z pohodlia domu pozrieť, čo sa oplatí využiť tento mesiac. Nech sa páči, tu je aktuálny akčný leták:

Základným kameňom portfólia služieb Fotolab CeWe Color je produkt zvaný Fotokniha. Z vlastných fotiek si viete spraviť unikátnu knihu, ktorá môže byť darčekom, ale napríklad aj firemnou prezentáciou. Okrem toho firma ponúka tlač fotiek, vizitky, kalendáre, výrobu adventného kalendáru, pohľadníc, fotoobrazov a aj fotoaparáty pre hobby či serióznejšie využitie. Techniku si viete kúpiť dokonca aj cez eshop, čiže priamo z pohodlia domova.

Pýtate sa, kto by dnes už len chcel vyvolávať fotografie, tlačiť vizitky alebo si dať spraviť darček v podobe vlastnej Fotoknihe? Záujemcov je naozaj veľké množstvo a počas celého roka ich navyše CeWe Color Fotolab motivuje aj akciami a zľavami. Najčastejšie akcie a zľavy sú na Fotoknihu a fotky, môžu mať tiež podobu zľavového kupónu. Aktuálne ponuky mesiaca sa však vzťahujú tiež na fotoaparáty, čo sa oplatí sledovať aj v letákoch.

Fotolab, čiže CeWe Color, pôsobí v 24 krajinách Európy, kde prevádzkuje 11 moderných fotografických laboratórií. Najznámejší je vďaka svojmu produktu Fotokniha, ktorý dosiahol náklad už cez 50 miliónov vyrobených kusov. Pobočky a predajne nájdete po celom Slovensku, či už v Bratislave, Košiciach, Trnave, Žiline, Malackách, Zvolene, Nitre alebo v Prešove. Najväčšou devízou firmy je odborné poradenstvo a individuálny prístup.