Značku 1day, ktorá predstavuje unikátny koncept na našom trhu, pozná asi každý, kto už niekedy kupoval darčekový kôš plný sladkosti alebo fľašu dobrého alkoholu. Po celom Slovensku má spoločnosť veľké množstvo predajní a vzhľadom na charakter svojho sortimentu nie je núdza ani o zaujímavé zľavy či zvýhodnené balíčky. Ak chcete ešte pred návštevou obchodu vedieť, čo sa oplatí pozerať najviac, venujte pozornosť akciovým ponukám. My vám prinášame aktuálny leták, ktorý si viete pozrieť online:

Sortiment 1day nie je však len o alkohole, hoci je pravda, že tu môžete kúpiť niektoré naozaj zaujímavé značky vín, whisky, koňaku, rumu či exotických liehovín. V ponuke je aj kvalitná káva, nealko a sladkosti, najmä vo forme darčekových košov, ktoré majú nielen exkluzívny vzhľad, ale aj obsah. Okrem kúpy osobne priamo v niektorej z desiatok predajní si môžete sortiment aj objednať domov, pri kúpe nad 100 € neplatíte dopravu.

Charakter ponuky tovaru predurčuje obchod 1day, aby sa snažil prilákať nových zákazníkov a odmeniť tých verných zaujímavými akciami. Jednak ide o sezóne akcie na niektoré druhy alkoholu, výpredaj darčekových košov či zľavy na kávu. Oveľa zaujímavejšie sú ale výhody pre stálych a verných zákazníkov cez klubovú kartu, kde môžete zbierať body a tie potom využiť v ďalších nákupoch. V každom prípade, nákup v eshope aj predajni sa oplatí!

Firma 1day bola založená v roku 2009 a za 10 rokov na trhu si získala dôveru aj popularitu u celého spektra zákazníkov a spotrebiteľov. Cenovo dostupný tovar v kombinácii s nadštandardnými zákazníckymi službami sa ukázal ako najlepší koncept, vďaka čomu má značka predajne po celom Slovensku od Bratislavu až po Prešov a Košice. Výhodou je spojenie kamenného predaja s nákupom cez eshop, čo je mimoriadne pohodlné.