Chystáte sa do potravín Billa a chcete už pred nákupom vedieť, aké zľavy či výhodné akcie na vás čakajú? Nemusíte hľadať žiaden akciový papierový leták z minulého týždňa, u nás nájdete všetky zľavové a akciové letáky na jednom mieste a v online podobe. Sortiment tejto siete potravín je totiž nielen o kvalite a výbere, ale aj o čoraz dostupnejších cenách. Preto vám ponúkame priamo u nás možnosť pozrieť si aktuálny, nový aj budúci leták s tými najvýhodnejšími ponukami na dnes aj budúci týždeň. Nech sa páči, tu sú:

Ponuka reťazca Billa nie je len o potravinách, hoci tie tvoria základ sortimentu. Okrem trvanlivých, čerstvých a mrazených potravín však v obchode nájdete tiež drogériu a kozmetiku, ponuku alkoholu, vín a piva a tiež sezónny spotrebný tovar, napríklad tašky a kufre na cestovanie či školské pomôcky alebo produkty na leto či zimu. Medzi špeciálne druhy sortimentu patria potom napríklad poháre, panvice, hrnce či príbory.

Pre tých, čo chcú získať ešte výhodnejšie ponuky nákupu, ponúka Billa rôzne akcie a zľavy, napríklad na mäso, pivo, jahody, plienky Pampers či kufre. Nemusí však ísť len o výpredaj či známu víkendovú akciu, ale aj o trvalé akcie cez Billa Bonus Club. Za zmienku stojí tiež aj zákaznícka narodeninová zľava vo výške 10 %. Skrátka, nakúpiť v potravinách sa môže oplatiť nielen pre krátkodobé výhody, ale aj vtedy, ak budete verný zákazník.

Sieť supermarketov Billa je na Slovensku prítomná od roku 1993, avšak história značky má oveľa hlbšie korene. Prvý diskont otvoril Rakúšan Karl Wlaschek z Viedne už v roku 1953 a odvtedy sa značka rozšírila z Rakúska až do 9 krajín. U nás má svoje obchody prakticky v každom väčšom meste, či už ide o Bratislavu, Trnavu, Levice alebo Košice. Reťaz potravín má tiež vlastnú značku Clever, ktorá predstavuje ideálny pomer ceny a kvality.