Ak nakupujete v potravinách COOP Jednota, určite viete, že tento obchodný reťazec si zakladá na čo najlepšom možnom pomere medzi kvalitou a cenou. Veľký sortiment potravín so sebou ale prirodzene prináša aj potrebu častejších zliav a práve na tie sa snaží značka upozorniť cez svoje akciové a reklamné letáky. Prv, než sa vyberiete na nákup, mali by ste im určite venovať aspoň pár minút. Nemusíte ich nikde hľadať v schránke, u nás ich nájdete online. Nech sa páči, tu je aktuálny, víkendový aj budúci leták:

V COOP Jednota nájdete všetko, čo aj v ostatných obchodných reťazcoch. Ponuka tovaru obsahuje pochopiteľne hlavne potraviny, či už ide o ovocie, zeleninu, konzervované potraviny, polotovary, trvanlivé potraviny či chladené a mrazené potraviny. Okrem nápojov, ktoré sortiment potravín prirodzene dopĺňajú, ponúkajú obchody značky aj drogériu, kozmetiku a základný sortiment pre chovateľstvom, zaváranie a na vidieku aj záhradu.

Dôležitou súčasťou obchodnej politiky a aj udržania vernosti zákazníkov značke COOP Jednota sú pravidelné akcie a zľavy. Či už ide o bežný sortiment, ako mlieko, cukor, hranolky alebo trvanlivé potraviny, prípadne o plienky, kozmetiku, pivo alebo spotrebný tovar, v obchode nájdete vždy niečo za zaujímavé ceny. Pokiaľ budete nakupovať v reťazci pravidelne, môžete si zriadiť zákaznícku kartu pre uplatnenie ešte lepšej zľavy.

Ak by sa mal reťazec potravín COOP Jednota popísať jedným slovom, určite by to bolo slovo „tradícia“. Táto značka je totiž najstarším obchodným systémom u nás, ktorý bol založený ešte v roku 1845. Dnes patrí tento maloobchodný reťazec medzi etablovaných moderných predajcov potravín a spotrebného sortimentu, ktorý má silné postavenie nielen v mestách ako Bratislava, Trnava, Nitra či Košice, ale aj na celom vidieku.

pdf_470_001