Chystáte sa na nákup do Kauflandu a chcete vedieť, aké zaujímavé akcie má pre vás tento reťazec v ponuke? U nás nájdete všetky reklamné letáky a zľavové ponuky na jednom mieste a je pritom jedno, či navštívite obchod v Martine, Komárne, Nitre, Prievidzi, Leviciach alebo Poprade. Namiesto hľadania papierového letáku vám ponúkame na jednom mieste aktuálny nový leták, ale aj ponuky platné od zajtra, od štvrtka a na budúci týždeň od pondelka. Pozrite sa sami, ktoré potraviny, nápoje či drogéria sú teraz v akcii:

Ponuka tovaru supermarketov je predovšetkým o potravinách a nápojoch. Či už ide o ovocie, zeleninu, trvanlivé a čerstvé potraviny, alebo o ponuku nealko nápojov, alkoholu alebo rýb, v Kauflande  nájdete veľký výber značiek zo Slovenska aj zahraničia. Okrem toho má väčšina predajní aj rozšírený sortiment mimo potravín, napríklad ponuku kvetov, potrieb pre motoristov, domácich potrieb, bytových doplnkov a tiež aj sezónneho tovaru.

Kaufland patrí medzi tie obchodné reťazce, ktoré najviac na našom trhu využívajú silu zliav, akcií a cenových výpredajov. Veľmi známe sú pondelková akcia, večerné zľavy, nedeľná akcia alebo tzv. „šťastná hodina“. V týchto akciách viete získať napríklad 10 % zľavy na alkohol, pivo a víno, ale napríklad kúpiť aj cukor či kozmetiku za extra výhodné ceny. Zľavy sa týkajú aj sezónneho tovaru, napríklad cestovných kufrov alebo školských tašiek.

Kaufland je značka nemeckých supermarketov, hypermarketov a obchodných domov orientovaných na predaj potravín a spotrebného tovaru pre domácnosť. U nás má táto sieť v prevádzke cez 50 predajní a to v menších mestách ako Malacky či Zvolen, ako aj vo veľkých mestách typu Žilina a Košice. Spoločnosť je na našom trhu od roku 2000 a zameriava sa aj na predaj regionálneho sortimentu a tovaru vlastných značiek.