Známy veľkoobchod s potravinami ale aj spotrebným tovarom, to je Metro. Značka, ktorá bola dlhodobo synonymom pre dodávanie tovaru do obchodov s potravinami, však ponúka oveľa viac. Nakúpiť v nej môžete už aj vy a to dokonca za výhodné ceny. Predajňa ponúka napríklad elektroniku, hračky či mäso pravidelne v zaujímavých akciách, ktoré platia všade od Nitru až po Košice. Chcete vedieť, aké zľavy obsahuje aktuálny akciový či sezónny vianočný leták? U nás ich nájdete všetky pokope a online:

Aktuálna ponuka a sortiment tovaru Metro zahŕňajú všetko od klasických čerstvých potravín, pečiva, mäsa, mliečnych výrobkov či trvanlivých jedál, až po drogériu, kozmetiku a domáce potreby a príslušenstvo do kuchyne. Počas celého roka nájdete v predajniach aj elektro, pracovné oblečenie, autodoplnky či kancelárske potreby, sezónne potom podľa ročného obdobia zas napríklad bazény a bazénové príslušenstvo, v zime napríklad vianočné ozdoby.

Akcie a zľavy prirodzene patria k Metru a to platí počas celého roka. Či už ide o sezónne záležitosti, ako napríklad Vianočná akcia a aktuálna ponuka rýb či alkoholu či letné akcie na bazény, alebo o celoročné zľavy na potraviny aj plienky Pampers, v obchode vždy nakúpite zaujímavé produkty za ešte zaujímavejšie ceny. Chceli by ste vedieť, či práve dnes prebieha aj nejaký výpredaj, napríklad hračiek alebo piva? Sledujte aktuálny leták a dozviete sa!

Metro patrí na našom trhu medzi lídrov v oblasti veľkoobchodného aj maloobchodného predaja potravín a ďalšieho sortimentu pre domácnosť. Svoje predajne má po celom Slovensku od Bratislavy, cez Nitru, Žilinu, Prešov až po Košice. Mnohé z nich majú aj čerpaciu stanicu či ponúkajú výkup oleja na recykláciu. Značka je aktívna tiež v ďalších službách a programoch a to tak pre verejnosť, ako aj pre gastro podnikateľov.