Spoločnosť Milk Agro pôsobí v oblasti mliečnych výrobkov a prostredníctvom siete takmer 2 stoviek predajní môžete tieto produkty ochutnať aj vy doma. Ak by ste ich chceli kúpiť za zvýhodnené ceny, prinášame vám aktuálny leták, kde nájdete všetky akciové a zľavové produkty. Či už ide o klasický akciový leták alebo o výhodnú ponuku pre sieť cash & carry obchodov, určite si nájdete niečo zaujímavé pre vás. Na tomto mieste vám tiež prinášame letáky nielen počas roka, ale aj napríklad aj Vianočné ponuky:

Ako už hovorí aj názov spoločnosti, Milk Agro sa zameriava na oblasť mliečnych výrobkov a potravín. V jej produktovom portfóliu sú mlieko, maslo, jogurty, syry, mliečne nápoje, smotany a dokonca aj sušené mliečne výrobky. Pre najmenších ponúka firma detské smotanové dezerty, termizované výrobky a krémy. Na pultoch predajní nájdete tieto produkty pod značkou Sabi, pričom výrobky neobsahujú žiadne emulgátory ani konzervanty.

To, že kvalitné mliečne produkty nemusia mať len premrštenú cenu, ukazuje Milk Agro svojou ponukou, ale zákazníci si aj tak vždy budú pýtať ďalšie zľavy. Značka sa snaží týmto požiadavkám vyhovieť a tak môžete počas celého roka nakupovať vždy nejaké výrobky či kategórie mliečnych produktov za zvýhodnené ceny. Mlieko, jogurty, dezerty alebo konkrétne druhy syrov Sabi, to všetko sa dá kúpiť aj v zľave, stačí len sledovať akcie!

Milk Agro pôsobí v meste Prešov a ide o firmu pôsobiacu v mliekárenskom priemysle so zameraním aj na veľkoobchodný a maloobchodný predaj produktov. Na domácom trhu pôsobí značka aj vo forme cash & carry predajní, pričom prvú otvorila už v roku 1992. Vďaka veľkej distribučnej sieti môžete produkty výrobcu ochutnať kdekoľvek na Slovensku, či už ide o Bratislavu, Prešov, Košice alebo menšie mestá, kde má firma svoje predajne.