Aj malé a regionálne potraviny môžu zaujať výborným pomerom kvality a ceny, dôkazom toho je sieť potravín Môj obchod, ktorá má aktuálne cez 500 prevádzok po celom Slovensku. Ak je nejaká predajňa vo vašej blízkosti a vy premýšľate, že sa rozhodnete ísť na nákup, pozrite si najskôr akciové letáky. Dozviete sa v nich, aký druh trvanlivých, čerstvých alebo mrazených potravín sa oplatí kúpiť tento týždeň či mesiac. My vám prinášame v online podobe aktuálny a nový leták, aby sme vám porovnanie uľahčili:

Potraviny Môj obchod sa od veľkých potravín nelíšia prakticky v ničom a hoci nemajú tisícky produktov okamžite skladom, to, čo potrebujete pre bežný chod domácnosti, v nich nájdete. Základom sortimentu sú trvanlivé potraviny, pečivo, čerstvé mäsové a mliečne výrobky, veľká ponuka alko a nealko nápojov a základný sortiment drogérie a kozmetiky do domácnosti. Všetko tu nájdete na jednom mieste a priamo v mieste vášho bydliska.

Okrem tradične dobrého pomeru ceny a kvality na vás v predajniach Môj obchod čakajú po celý rok aj zaujímavé zľavy a akcie. Či už ide o čerstvé potraviny, mliečne výrobky, sladkosti, alkohol alebo trvanlivé potravinové produkty, vždy sa nájde nejaká zaujímavá ponuka. Najčastejšie bývajú akcie buď vo forme zliav až do výšky 30 %, prípadne môže ísť o formu darčeku pri nákupe alebo zľavy na druhý rovnaký produkt či množstevnej zľavy.

Značka Môj obchod je úspešným konceptom siete malých potravín po celom Slovensku. Či už ide o Bratislavu, Medzilaborce, Leopoldov alebo aj menšie obce ako Mlynky a Zbehy, tam všade môžete nájsť tieto lokálne a rodinné potraviny. Za značkou stojí veľkoobchodný predajca Metro, ktorý tento koncept prináša súkromným podnikateľom, ktorí by si chceli otvoriť menší obchod. Veľkou výhodou je najmä podpora predaja a zákazníckych služieb.