Ak hľadáte najnovšie cenové akcie či zľavy pre potraviny a obchod Sama, u nás nájdete na jednom mieste prehľad akčných a zľavových letákov tejto siete potravín u nás. V jednoduchej a prehľadnej online podobe si môžete u nás prelistovať a pozrieť nový a aktuálny akciový leták, vďaka čomu získate perfektný prehľad o tom, ktoré potraviny či drogéria sa aktuálne oplatia v predajni kúpiť. Ak si myslíte, že menšie a lokálne potraviny nemôžu cenovo konkurovať tým veľkým, pozrite sa sami:

Mliečne výrobky, minerálky, zubné pasty, vrecia na odpad, trvanlivé aj čerstvé pečivo, to je len malá ukážka sortimentu, ktorý pre vás majú prichystaný potraviny Sama. Okrem veľkého výberu čerstvých, trvanlivých, konzervovaných, chladených a mrazených potravín či alko a nealko nápojov nájdete v obchode aj čistiace prostriedky, drogériu a bežnú kozmetiku pre každodenné použitie a sezónne tiež zaujímavý spotrebný tovar do domácnosti.

Aj lokálne a rodinné potraviny dokážu zaujať výhodnými cenami, Sama je toho jasným dôkazom. Stačí len jeden letmý pohľad na aktuálny akciový leták a sami zistíte, že aj značková káva, kvalitné víno či obľúbené detské sladkosti sa dajú nakúpiť za skvelé ceny. Ak k tomu pridáme nielen pravidelné zľavy a akcie, ale aj zaujímavé spotrebiteľské súťaže, nákup v sieti potravín značky Sama sa  vám určite vyplatí a to po celý rok!

Sieť potravín Sama patrí u nás medzi významného hráča v oblasti maloobchodného predaja potravinového tovaru pre koncového zákazníka. Na trhu je táto značka už viac ako 5 rokov a za ten čas otvorila predajne a diskont vo viacerých regiónoch, či už ide o Bratislavu, Prievidzu, Komárno, Tlmače alebo Zvolen. Obchod sa zameriava na blízkosť k zákazníkovi, čo preukazuje nielen veľkým sortimentom, ale hlavne dostupnosťou cien a častými akciami.