Potraviny Terno, do ktorých po novom spadá aj známa značka Moja Samoška, predstavujú koncept siete viacerých obchodov a predajní s cieľom dosiahnuť čo najbližší kontakt so zákazníkom a zároveň pre spotrebiteľa prinášať výhody veľkej siete. Vďaka veľkej sieti obchodov a pobočiek môžete nakúpiť v potravinách tejto značky aj vy a je jedno, či ste v Bratislave alebo v Trenčíne. Či už sa rozhodnete pre prevádzky Terno alebo Terno Plus, nasledovný aktuálny aj budúci akčný leták vám prídu určite vhod:

Čo všetko zahŕňa ponuka potravín Terno? Okrem klasického sortimentu čerstvého pečiva, mliečnych výrobkov, mäsa a trvanlivých potravín či nápojov sa snaží reťazec napredovať aj v ponuke doplnkového sortimentu. Či už ide o drogériu, potreby pre deti alebo produkty pre domácnosť, značka sa vždy snaží ponúkať niečo viac. Dáva si tiež záležať na nadštandardnom sortimente čerstvých ovocných štiav, hotových jedál, jogurtov, bagiet a zákuskov.

Aký by to bol obchod s potravinami, ak by neponúkal pravidelné akcie a zľavy, že? V predajniach Terno núdza o výhodné ponuky určite nie je a to platí tak na sortiment potravín, nápojov ako aj doplnkový tovar do domácnosti. Akcie môžete nájsť prakticky na čokoľvek od zeleniny až po pivo, zľavy neobchádzajú ani drogériu, plienky či kozmetiku. Zaujímavosťou je špeciálna študentská zľava na ISIC kartu a to 10 % pri nákupe nad 8 Eur.

Povedali by ste, že história značky Terno siaha až do roku 1978? Vtedy sa začali písať dejiny potravín, ktoré dnes patria medzi najviac dynamické značky vo svojom segmente. Aktuálne môžete nájsť predajne po celom Slovensku, či už ide o Bratislavu, Trnavu, Považskú Bystricu, Nové zámky alebo Hlohovec. Nedávno sa značka spojila tiež s prevádzkami Moja Samoška a tak môže byť k spotrebiteľom v regiónoch u nás ešte bližšie.