Ak hľadáte športové potreby, príslušenstvo a oblečenie na úrovni, no zároveň chcete s kvalitou aj cenovú dostupnosť, vyskúšajte značku Decathlon. V športových predajniach tejto siete viete kúpiť všetko, čo budete potrebovať na športovanie po celý rok, ale zároveň aj za výhodné ceny. Významne k tomu pomáhajú aj cenové akcie a zľavy, o ktorých sa dozviete cez akčné letáky. Prv, než sa rozhodnete v obchode niečo kúpiť, pozrite si aktuálny a nový akciový leták platný pre všetky jej predajne u nás:

Čo všetko viete kúpiť v značkových predajniach Decathlon v Bratislave, Košiciach, Žiline, Trnave a Prešove? V prvom rade pánske, dámske aj detské športové oblečenie do každého počasia. Okrem módy sa však predajca zameriava aj na sortiment určený priamo na športovanie, čiže bicykle, batohy, korčule, ruksaky, kolobežky, karimatky, tenisky a hodinky s viacerými funkciami. Ponuka je teda bohatá a obsahuje dokonca aj športovú výživu.

Pokiaľ by ste chceli kúpiť športovú výbavu, obuv alebo odevy ešte výhodnejšie, skúste počkať na najbližší posezónny výpredaj. Decathlon, podobne ako aj mnoho iných konkurentov v tejto oblasti, prináša počas celého roka najrôznejšie akcie a zľavy. Tie sú prispôsobené aktuálnym a najčastejším preferenciám, takže v zime je aktuálna zimná zľavová ponuka a v lete zas tá letná. Sledujte všetky aktuálne letáky, nech vám nič neunikne!

Decathlon je medzinárodnou značkou pôsobiacou v 30 krajinách po celom svete, ktorej cieľom je sprístupniť šport a športovanie čo najväčšiemu počtu ľudí. Za týmto účelom sa snaží predávať športové potreby aj oblečenie s dôrazom na kvalitu, funkčnosť a zároveň dostupnosť z pohľadu ceny. U nás má viaceré predajne, či už ide o Košice, Bratislavu, Žilinu, Prešov alebo Trnavu. Ponuka zákazníckych služieb zahŕňa aj rezerváciu a eshop.