Chcete si kúpiť nové korčule, plavky alebo činky na posilňovanie? Sportisimo vám ponúka tak bohatý a rôznorodý sortiment športového tovaru, že nič z toho nie je problém, stačí si len vybrať. Ak ale chcete pri kúpe aj ušetriť, odporúčame vám pred návštevou predajne alebo nákupom v eshope tejto značky pozrieť aktuálne ponuky, zľavy a akcie. Najlepšie ich nájdete cez akčné letáky, ktoré platia pre všetky predajne od Dunajskej Stredy po Prešov. My vám prinášame aktuálny leták v online forme:

Ponuka obchodov Sportisimo je založená na komplexnom pokrytí športu. Či už ide o oblečenie, špecializované topánky alebo doplnky typu batohy, hodinky, okuliare, športová výživa, čelovky či strešné nosiče na auto, všetko nájdete na jednom mieste. Sortiment tak tvoria napríklad pánska, dámska aj detská obuv, plavky, lyžiarske bundy, ale aj kolobežky, korčule, lyžiarske prilby, kraťasy a tiež kompletné športové súpravy.

To, čo oceňujú zákazníci v predajniach Sportisimo najviac, je nielen veľký výber, ale aj výhodné ponuky. Počas celého roka prináša predajca výpredaje, napríklad pre obuv, ale aj akcie a zľavy na bundy, ruksaky, tašky alebo značkové tričká pre konkrétne druhy športov. Tieto akciové ponuky sa týkajú všetkých predajní a aj nákupu cez eshop. Ak ste študent a držiteľ ISIC karty, môžete získať ešte dodatočné zľavy a využiť ďalšie akcie.

V kamenných predajniach aj v eshope má značka Sportisimo kompletný sortiment pre šport a voľný čas. Tento obchod sa u nás etabloval v roku 2008 a za uplynulých 11 rokov otvorila značka u nás predajne po celom Slovensku, či už ide o Bratislavu, Nitru, Trnavu, Malacky, Zvolen, Žilinu alebo Prešov. Predajca sa snaží zákazníkov motivovať k nákupu nielen veľkým výberom a prijateľnými cenami, ale aj poradenstvom a kvalifikovaným personálom.