Hľadáte potraviny, ktoré sú vám vždy na blízku, nakúpite v nich všetko, čo potrebujete do domácnosti a zároveň v nich nájdete dostupné ceny? Odpoveďou sú potraviny Sintra, sieť maloobchodných prevádzok aj veľkoobchodných obchodov so zameraním na východné regióny Slovenska, napríklad Poprad alebo ak Starý Smokovec. To, že aj sieť menších potravín môže cenovo konkurovať veľkým značkám, potraviny ukazujú na svojich pravidelných akciách. Tu je aktuálny akciový leták s ich prehľadom:

Ponuka tovaru potravín Sintra sa príliš nelíši od väčšiny konkurencie, no aj napriek tomu sa snaží značka zaujať tiež doplnkovým tovarom a kvalitnými značkami trvanlivých potravín či nápojov na trhu. V sortimente nájdete pečivo aj od lokálnych dodávateľov, čerstvú zeleninu a ovocie, veľký výber alko a nealko nápojov a tiež ponuku drogérie. To všetko za čo najlepšie ceny a tiež so snahou prinášať zákazníkovi servis v podobe poradenstva pri kúpe.

Súčasťou tvrdého konkurenčného boja v oblasti predaja potravín a nápojov sú aj akcie a zľavy, čo uplatňuje tiež značka potravín Sintra. Bez ohľadu na to, či navštívite veľkú predajňu alebo menší regionálny obchodník v reťazci tejto značky, každý deň nájdete zaujímavú akciovú ponuku na trvanlivé aj čerstvé potraviny, nápoje a doplnkový sortiment. Ak chcete nakúpiť výhodne a v blízkosti vášho bydliska, Sintra sú jasná voľba.

Značka Sintra je aktívne na trhu s veľkoobchodným a maloobchodným predajom potravín už od roku 1994. Za 25 rokov svojej existencie dosiahla táto sieť potravín významné rozšírenie a dnes má 29 prevádzok v lokalitách a regiónoch rôznej veľkosti od Veľkej Lomnice až po Poprad. Prioritou potravín je prinášať na trh veľký sortiment pre svojich zákazníkov a snažiť sa dosiahnuť čo najlepší pomer kvality a ceny aj s využitím zaujímavých akcií.