Chystáte sa na nákup potravín a chcete vedieť, aké akcie má pre vás pripravená sieť obchodov CBA? U nás vám ponúkame na jednej adrese možnosť pozrieť si všetky zvýhodnené a zľavnené ponuky potravín aj ďalšieho sortimentu, ktorý nájdete v potravinách tohto známeho reťazca. V online podobe vám prinášame nový akciový a aktuálny leták a to vrátane toho víkendového, takže vám neunikne už žiadna zľava alebo cenová akcia. Nech sa páči, prelistujte si aktuálne ponuky a zistite, čo sa oplatí kúpiť najviac:

Či už ide o predajňu potravín CBA vo veľkom meste, alebo o menší obchodík na vidieku, sortiment vás určite nesklame. Čerstvé pečivo, sladkosti, zdravé racio potraviny, mäsové a mliečne výrobky, mrazené a chladené produkty, nápoje a dokonca aj drogéria či kozmetika na každodenné použitie, to všetko nájdete v sieti potravín CBA. Nemenej zaujímavé sú aj víkendová ponuka za zvýhodnené ceny a spotrebiteľské súťaže.

Potraviny CBA si dávajú záležať nielen na dostatočne širokom sortimente, ale rovnako tak aj na výhodnom nákupe pre zákazníkov a to po celý rok. Každý týždeň preto pripravujú iné zľavy a akcie, hlavne na trvanlivé a čerstvé potraviny, pivo či cukor. Populárna je aj víkendová akcia vybraných druhov potravín či domácej drogérie. Aby vám nič z týchto výhodných ponúk neuniklo, sledujte pravidelne aktuálne akčné a akciové letáky.

CBA Slovakia, čo je oficiálny názov potravín, patrí čoraz viac medzi známejšie značky s výrazne lokálnym charakterom. Spoločnosť oficiálne vznikla pod touto hlavičkou v roku 2003, ale jej skúsenosti siahajú oveľa hlbšie. Aktuálne nájdete predajne potravín po celom Slovensku, či už ide o Bratislavu, Nitru, Pezinok, Nové Zámky alebo menšie obce na vidieku. Značka má tri typy predajní a to CBA, Cent a Diskont, ktoré majú široký sortiment.