Idete na hory, výlet alebo len tak do prírody a chcete si ísť kúpiť do Alpine Pro nejaké športové oblečenie? Prv, ako sa rozhodnete navštíviť obchod alebo spraviť objednávku cez eshop, venujte pozornosť aktuálnym akciám a zľavám. Nájdete ich v reklamných letákoch, ktoré vám v online podobe prinášame aj my na našej stránke. Kvalitný sortiment totiž nemusí byť nevyhnutne len drahý a aj značkové ruksaky alebo bundy si viete kúpiť za dobrú cenu. Nech sa páči, tu je aktuálny leták:

Ak hľadáte športovú obuv, batohy, nohavice či iné oblečenie a výbavu pre aktívne trávenie voľného času, v Alpine Pro ste na tej najlepšej adrese. Známa značka má u nás viaceré kamenné predajne aj internetový eshop a široký sortiment pre mužov, ženy aj deti. Kúpiť tu môžete zimné bundy, lyžiarske bundy, mikiny, nohavice, ale aj špeciálne bežecké tričká, turistickú obuv na celý rok a príslušenstvo. Jedno je isté, tu nájdete všetko.

Posezónny výpredaj a zľavy až do 50 % nie sú v segmente oblečenia ničím výnimočné. Podobné lákadlá a akcie pre svojich zákazníkov pravidelne počas celého roka pripravujú aj predajne športového oblečenia a vybavenia Alpine Pro. Pre stálych zákazníkov dávame do pozornosti aj vernostný program s členskými výhodami a ďalšími akciami. Pozerajte pravidelne akciové letáky a žiadna akcia na letný či zimný sortiment vám už neunikne.

Česká značka Alpine Pro je na trhu už od roku 1994 a za túto dobu sa stala lídrom v oblasti outdoorového oblečenia a výbavy pre šport, turistiku a voľný čas. Dnes má predajca svoje zastúpenie aj na ďalších trhoch vrátane toho nášho, kde má predajne po celom Slovensku od Bratislavy, cez Nitru až po Liptovský Mikuláš. Okrem veľkého výberu ponúka hlavne kvalitný zákaznícky servis, jednoduché vrátenie tovaru a možnosť nezáväznej rezervácie.