Obchody so športovou módou a sortimentom Exisport nie je treba predstavovať nikomu, kto sa aspoň trocha zaujíma o aktívne trávenie voľného času. U nás ich nájdete vo viacerých mestách od Žiliny až po Nové Zámky a nájdete v nich tovar pre každé ročné obdobie. My vám prinášame akciové a akčné letáky, vďaka ktorým zistíte, či sa vám už tento mesiac oplatí kúpiť tá vytúžená zimná bunda alebo turistická obuv. Nech sa páči, tu je online aktuálny leták, ale aj akciové letáky z minulosti:

Obuv, oblečenie, ale aj bicykle, batohy, lyže, korčule a lyžiarky, to všetko zahŕňa široký sortiment predajní Exisport. Ak sa niekde dokážete dokonale pripraviť na zimnú či letnú sezónu, je to práve v obchodoch tejto značky. Najväčšiu časť sortimentu tvorí oblečenie , či už zimné bundy alebo plavky na leto. Pre mužov, ženy aj deti má obchod pripravenú výbavu pre každý šport a to od ponožiek, cez spodné prádlo až po okuliare alebo čiapky.

Nielen široká ponuka, ale aj pravidelné zľavy či akcie v štýle 1+1 zadarmo, aj to je Exisport. Veľmi časté sú celoročné aj posezónne výpredaje a akcie, najmä na zimné bundy, lyžiarske bundy a lyžiarky. Tieto akcie platia nielen na oblečenie, ale aj na športové doplnky od svetiel až po outdoor vybavenie pre kempovanie v prírode. Pre študentov sú dokonca k dispozícii aj zľavy na ISIC karty, vďaka čomu kúpia celú výbavu na šport ešte lacnejšie.

Značka Exisport patrí u nás už medzi veľmi známe pojmy na poli športového vybavenia, hlavne ak ide o oblečenie, obuv a doplnky potrebné pre športovanie. V súčasnosti je tento obchod jedným z lídrov športového trhu a jeho predajne nájdete vo väčších aj menších mestách, či už ide o Bratislavu, Nitru, Poprad, Zvolen alebo Michalovce. Predajňa tiež prevádzkuje eshop a v jej sortimente nájdete tie najlepšie značky oblečenia na svete.