Všetko, čo potrebujete pre svoje športové vyžitie v roku 2019, nájdete v predajniach a eshope Intersport. Značka svoje predajne po celom Slovensku, či už ide o Poprad, Ružomberok, Topoľčany, Zvolen, Dolný Kubín, Humenné, Žilinu, Prešov, Levice, Košice alebo Dunajskú Stredu. Všade tam ponúka veľký sortiment, ale aj zaujímavé ceny. Ak chcete ušetriť ešte viac, skúste vystihnúť napríklad výpredaj lyží alebo bicyklov. Neviete, kedy bude? Aktuálny leták, ktorý nájdete u nás online, vám to prezradí:

Ponuka predajní aj eshopu Intersport je naozaj veľmi bohatá a bez ohľadu na to, či si chcete kúpiť športovú výbavu na jar, leto, jeseň alebo zimu, nájdete tu všetko, čo potrebujete. Na zimu si tu viete kúpiť lyže, lyžiarky aj korčule či snowboard, na leto zas kopačky, korčule, kolobežky alebo bicykle. Okrem predaja zabezpečuje reťazec aj záručný a pozáručný servis a v rámci starostlivosti o zákazníkov tiež splátkový predaj.

Bohatý sortiment, to nie je len veľká ponuka značiek či druhov športových potrieb a oblečenia, ale aj výhodné ceny. Intersport si to veľmi dobre uvedomuje a aj to je jeden z dôvodov, prečo pravidelne počas celého roka prináša svojim zákazníkom viaceré akcie a zľavy. Najpopulárnejšie sú výpredajové a posezónne zľavy až do 50 %, narodeninová zľava pre verných zákazníkov a akcia 1+1, kedy získavate druhý podobný produkt grátis.

Intersport je celosvetovo známa značka predajní a obchodov ponúkajúcich obuv, oblečenie a hlavne športové potreby a náradie pre rekreačné aj aktívne športovanie vo voľnom čase. Značka bola založená v roku 1968 desiatimi nákupnými organizáciami a dnes má svoje zastúpenie vo viac ako 40 krajinách sveta. U nás má bohatú sieť predajní, ktoré sú tak vo veľkých mestách ako Bratislava, ako aj v turistických lokalitách typu Starý Smokovec.