Office Pro je špecialistom na kancelársky nábytok a komplexné vybavenie do kancelárie, takže ak sa chystáte zariaďovať svoje komerčné priestory, určite ho nevynechajte z hľadáčika. Kvalitný nábytok a vybavenie ale nemusia mať nutne premrštené ceny a aj preto tento predajca ponúka pravidelne počas roka rôzne zaujímavé a výhodné cenové ponuky. Chceli by ste vedieť, čo viete nakúpiť aktuálne v akcií alebo zľave? Tak sa pozrite na najnovší akciový leták, ktorý vám to prezradí. Tu si ho môžete prelistovať online:

Základom sortimentu Office Pro je kvalitný kancelársky nábytok a manažérsky nábytok. V ponuke predajcu nájdete značky Hobis, manažérsky nábytok Exner vysokej kvality a s moderným dizajnom a tiež nastaviteľné stoly Motion Ergo, ktoré sa vyznačujú veľkou flexibilitou a účelným prevedením. Zabudnúť nesmieme ani na kancelárske stoličky, písacie stoly, rokovacie stoly, zásuvkové kontajnery, police, skrine a kancelárske kuchynky.

To, že kvalita nemusí znamenať nedostupnosť, ukazuje Office Pro práve cez rôzne akcie a zľavy. Vzhľadom na úzko špecifikovaný sortiment nemôžete síce čakať žiadne reklamné trháky v podobe 80 % zliav, ale počas celého roka prináša značka zaujímavé ponuky aj výpredaj na staršie modely nábytku do kancelárie či pre študentov. Ak nechcete, aby vám nič ušlo, sledujte pravidelne akciové a zľavové letáky a tiež katalóg noviniek.

Spoločnosť Office Pro sa sústredí na predaj kvalitného a rokmi overeného kancelárskeho a manažérskeho nábytku a ďalšieho vybavenia pre podnikanie. Firma je tiež výhradným dovozcov elektrických zásuvkových systémov VAULT a v jej portfóliu nájdete aj doplnky do študentskej izby. Prioritou je kvalitné prevedenie nábytku a 100 % zákaznícke služby, takže ak máte práve tieto očakávania aj vy, môžete po značke smelo siahnuť.