Ak sa chystáte nakúpiť cez eshop alebo v kamennej predajni H&M, máme pre vás na jednom mieste všetky akčné ponuky a zľavy, ktoré môžete tento mesiac využiť pri kúpe oblečenia, módnych doplnkov, topánok a doplnkov do domácnosti. Tento švédsky producent a predajca módneho sortimentu je u nás populárny hlavne kvôli výberu originálneho oblečenia, no zároveň aj pre pravidelný výpredaj a výhodné ceny. U nás ich nájdete v prehľadnej online forme, nech sa páči, tu je aktuálny akciový leták:

H&M je v prvom rade ponuka oblečenia a módneho sortimentu. V zime nájdete v predajniach najmä nohavice, svetre, bundy a mikiny, v lete zas plavky, letné šaty, a pohodlnú obuv pre mužov aj ženy. Celoročne si môžete v obchode kúpiť aj tehotenské oblečenie a rôzne doplnky, napríklad opasky, rukavice, čiapky, šály a kabelky. Oblečenie do práce, na voľný čas, ale aj na doma, to všetko môže byť originálne a štýlové, uvidíte sami!

Výhodná cena na kvalitnú módu? Presne to je cieľom predajní H&M. Či už budete nakupovať v Bratislave, Trnave alebo Martine, všade tam môžete počas celého roka využiť rôzne zľavy, zľavové kupóny a akcie. Veľmi častý je sezónny aj posezónny výpredaj na oblečenie, šaty a obuv, napríklad v rámci letnej akcie. Zľavy sa vzťahujú aj na sortiment pre domácnosť, napríklad na vankúše, uteráky či obrusy. Skrátka, v H&M nakúpite výhodne všetko.

Skratka H&M znamená Hennes a Mauritz a ide o švédsku odevnú spoločnosť, ktorá je známa už aj u nás. Na Slovensku má značka viaceré predajne od Bratislavy po Košice, najčastejšie vo veľkých obchodných centrách. Oficiálne značka pôsobí vo svete módy od roku 1968 a za 50 rokov svojej existencie otvorila už viac ako 1300 obchodov v 29 krajinách celého sveta. Cieľom značky je ponúkať kvalitné oblečenie a módne produkty v súlade s novými trendmi.