Chcete nakúpiť nejaké oblečenie, textil, hračky či dekorácie v predajniach KiK? Od Bratislavy, cez Trnavu až po Košice a Michalovce, táto značka ponúka všade široký sortiment módy a tovaru pre domácnosť, pričom jej cieľom je prinášať veľký výber za dostupné  ceny. Prioritou sú teda pravidelné zľavy a akcie, či už v rámci roka alebo na vrchole sezóny na Vianoce. My vám na jednom mieste v online podobe zas prinášame ich akciové letáky. Nech sa páči, tu je nový, aktuálny aj budúci leták:

Ponuka tovaru v obchodoch KiK musí uspokojiť každého zákazníka, či už ste sa rozhodli kúpiť text, šaty, oblečenie, ponožky, deky na zimu, cestovné kufre alebo dekorácie do domácnosti. Na svoje si prídu dámy, ktoré hľadajú členkové čižmy, ale aj páni, ktorí si chcú kúpiť napríklad voľnočasovú obuv. Obchod ponúka tiež potreby do domácnosti, sezónne aj nafukovačky na leto či dekorácie v rámci vianočnej ponuky, všetko za super cenu.

Zľavy, zľavy a ešte raz zľavy, bez toho by značka KiK nebola tým, čím je. To samozrejme neznamená, že výhodné ceny idú na úkor kvality, stačí však len počkať na vhodnú akciu zo sortimentu a môžete nakúpiť ponožky, plavky, topánky, bundy či sukne za ešte lepšie ceny. Najčastejšie narazíte počas roka na výpredaj textilu a rôzne akcie, ktoré platia pre všetky predajne od Trnavy až po Michalovce. Sledujte akciové letáky a nič vám neujde!

Zákazník je kráľ, tak znie nemecky skratka značky KiK, známej siete predajní s módou a aj rôznymi módnymi doplnkami či dekoráciami do domácnosti. Táto značka, ktorá vznikla v roku 1994, patrí medzi lídrov vo svojej oblasti nielen u nás, ale aj v zahraničí. Predajne na Slovensku nájdete doslova na každom kroku a sú tak v Bratislave, Trnave či Košiciach, ako aj v Nitre a Prievidzi. Ak chcete nakúpiť dobre a výhodne, KiK je správna voľba.

KIK leták platí od stredy 3.6.2020

SK_001

Predajne KIK

Ak ste si nevybrali z ponuky obchodu Kik, vyskúšajte ostatné akciové letáky v sekcii Móda.

Kontaktné informácie KIK

KiK textil a Non-Food spol. s r. o.
IČO: 43 991 599 · so sídlom: Panenská 6 · 811 03 Bratislava
zapísaná v Obchodnom registri vedenom Okresným súdom Bratislava I, oddiel: Sro, Vložka č.: 50509/B

www.kik-textilien.sk