Chystáte sa na nákup do obchodov s textilom a módou značky TXM? Prv, než navštívite nejakú jej kamennú predajňu, nezabudnite si pozrieť nový a aktuálny leták plný akcií a zliav na tento mesiac. Firma uverejňuje letáky spravidla každé dva týždne a nájdete v nich vždy zaujímavé ponuky na pánsku, dámsku aj detskú módu či vybavenie pre domácnosť. Aby sme vám uľahčili výhodnejší nákup, rozhodli sme sa všetky letáky, vrátane toho najnovšieho, sprístupniť online. Nech sa páči, tu si ich môžete prelistovať:

Základom ponuky TXM je prirodzene textil, najmä oblečenie pre mužov, ženy a deti. Detský sortiment obsahuje nielen chlapčenskú či dievčenskú módu, ale aj tovar pre dojčatá, čo ocenia najmä čerstvé mamičky. Za atraktívne ceny môžete nájsť v predajniach nové kolekcie s dôrazom na aktuálne trendy v štýloch, strihoch a farbách, pričom cieľom zostáva hlavne možnosť veľkého výberu. Veľkým plusom je aj doplnkový textil pre domácnosť.

Ako ste už asi aj vytušili, správny pomer ceny a kvality je pre ponuku sortimentu módy a oblečenia v TXM najdôležitejšia výhoda. Do pozornosti vám dávame najmä akciové ponuky a zľavy, napríklad výpredaj na konci sezónny či povianočný výpredaj. Vďaka takýmto zvýhodneným ponukám, ktoré sa týkajú ale nielen oblečenia, ale aj sezónnych doplnkov do domácnosti, viete nakúpiť nielen kvalitné produkty, ale aj významne ušetriť.

TXM patrí medzi obchody, ktoré ponúkajú u nás široký výber so zameraním na textil, módu a domácnosť, pričom cieľom je nájsť najlepšiu rovnováhu medzi kvalitou a dostupnou cenou. Značka má u nás predajne vo viacerých regiónoch, či už ide o Ružomberok, Sninu, Bardejov, Michalovce alebo aj väčšie mestá. Za viac ako 30 ročnú históriu si značka získala povesť spoľahlivého predajcu s veľkým výberom nových kolekcií a to platí aj na našom trhu.