Chystáte sa do 101 drogerie a chceli by ste si pozrieť, aké mydlo, zubnú pastu, šampón na vlasy alebo sprchový gél viete v predajni kúpiť tento mesiac vo výhodnej cene? Aby sme vám rozhodovanie a nákup ešte viac uľahčili, prinášame vám reklamné a zľavové letáky v online forme, takže si ich môžete pozrieť z pohodlia svojho domova. Nakoľko sieť drogérií tejto značky nájdete po celom Slovensku, aj akciové letáky prinášajú komplexný pohľad na zľavy a akcie. Nech sa páči, tu sú aktuálny aj budúci akčný leták:

Predajne 101 drogerie sú koncipované tak, aby ste v nich našli všetko, čo pri bežnom nákupe potrebujete a to čo najviac po ruke. Tomu zodpovedá aj sortiment a ponuka, ktorá zahŕňa tak parfumy, ako aj farby na vlasy, plienky, kozmetiku pre mužov aj ženy a samozrejme aj domáce čistiace prostriedky. Výnimkou nie je ani to, ak kúpite v drogérii tehotenský test, holiaci strojček alebo prostriedky určené na uvoľnenie kanalizačných odpadov.

101 drogerie venuje veľkú pozornosť najmä pomeru kvality a ceny, čo sa odzrkadľuje aj na pravidelných akciách a zľavách. Tie sa týkajú celého sortimentu pánskej, dámskej aj detskej kozmetiky, šampónov, ale napríklad tiež tabliet do umývačky, pracích práškov Perwoll či iných zaujímavých značiek. Po celý rok viete v drogérii nakúpiť sortiment viacerých druhov za výhodnejšie ceny, nezabudnite ale ani na povianočný výpredaj!

Samotný názov značky 101 drogerie symbolizuje presne to, o čo sa tento celoslovenský predajca drogérie snaží už od roku 1999, kedy sa značka prvýkrát objavila na našom trhu. Cieľom obchodov je ponúknuť všetko a ešte k tomu „niečo viac“. Aktuálne má drogéria po celom Slovensku takmer 200 prevádzok a to vo väčších mestách ako Bratislava, Trnava, Košice a Nitra, ale aj v tých menších, napríklad Poprad a Prievidza.