Teta drogerie

Chystáte sa na nákup drogérie, pracieho prášku či kozmetiky? Ak vaše kroky smerujú do jednej z prevádzok Teta drogerie, tu ste na správnom mieste. Na jednej adrese vám totiž ponúkame komplexný prehľad všetkých cenových akcií a zliav, ktoré v prevádzkach drogérie tejto značky nájdete a to vo forme letákov. U nás si viete z pohodlia domova a v online forme pozrieť všetky typy letákov, či už ide o aktuálny leták, akčný budúci leták alebo špeciálny klubový. Nech sa páči, listujte a vyberajte, čo sa vám páči najviac:

Moderná drogéria, značková kozmetika a k tomu široký doplnkový sortiment tradičných produktov, to je koncepcia Teta drogérie. V sortimente tak môžete nájsť parfumy, telovú kozmetiku, make-up, vody po holení, pracie prášky, čistiace prostriedky, ale napríklad aj lieh, síru a niektoré tradičné drogistické produkty. Počas celého roka môže kúpiť aj rôzne sety a balíčky, napríklad na Valentína alebo na Vianoce.

Ak ide o pravidelné akcie či zľavy, obchodný reťazec Teta drogerie sa v tomto ohľade neodlišuje príliš od ostatnej konkurencie. Všetky predajne ponúkajú pravidelné cenové akcie, obvykle na mesačnej periodicite. Sezónne prichádza značka aj s jednorazovými zľavami a akciami, napríklad známy Black Friday. Získať môžete tiež zľavové kupóny s dodatočnou zľavou hlavne na značkovú kozmetiku a parfemy, napríklad Nivea či Hugo Boss.

Tradícia spojená s modernou a snaha o to, byť na blízku každému zákazníkovi, to je koncept značky Teta a drogérií, ktorých je po celom Slovensku naozaj široká sieť. Predajne nájdete tak vo väčších mestách ako Bratislava či Košice, ako aj v tých menších, napríklad vo Vrábloch, Prievidzi, Dolnom Kubíne a Stropkove. Základom úspechu tejto siete drogérií sú tzv. „ceny ako pre dobrých známych“ a osobný prístup s poradenstvom pri kúpe.

TETA_kozmetika_2020_07a_001