Značka Dedra je synonymom pre kvalitnú drogériu do domácnosti, ale aj pre starostlivosť o telo. U nás má tento producent eshop, ktorý umožňuje nákup z pohodlia domova, no ešte prv, než tak spravíte, dávame vám do pozornosti možnosť nakúpiť produkty tejto českej značky za zaujímavé ceny. Prinášame vám na jednom mieste akciové letáky a katalógy, ktoré vám uľahčia výber produktov a umožnia nakúpiť ešte výhodnejšie. Nech sa páči, tu nájdete aktuálny akčný leták, ale aj katalóg plný zaujímavého sortimentu:

Čo všetko vám značka Dedra ponúka? V prvom rade sú to produkty pre osobnú starostlivosť o telo, napríklad pleťové krémy, parfumy, rôzne gély a tiež produkty dámskej hygieny. Okrem toho je značka silná aj v rámci drogérie pre domácnosť, či už ide o pracie prostriedky, aviváže a drogériu pre čistenie a umývanie domácnosti či riadu. Okrem toho môžete nájsť v sortimente aj doplnkový tovar, napríklad závesy, papuče a vianočné ozdoby.

Bohatý výber si vyžaduje aj zaujímavé ceny a presne toho sa Dedra snaží držať. Po celý rok tak môžete nakúpiť kozmetiku či drogériu aj za zľavnené a akciové ceny, prípadne v rôznych sadách s akciou 1+1 alebo 2+1 zadarmo. Sezónne ponúka tiež výpredaje a akcie na zaujímavý tematický sortiment, známy je napríklad jej vianočný katalóg. Akcie a zľavy môžete využiť aj pri doplnkovom sortimente, napríklad na módne doplnky.

Výrobky značky Dedra sú v oblasti drogérie a kozmetiky čoraz populárnejšie a žiadanejšie aj u nás. Hoci táto značka nemá zatiaľ na Slovensku žiadnu kamennú predajňu, jej produkty možno nájsť v čoraz viac domácnostiach. Okrem drogériového sortimentu ponúka značka aj rôzny tovar pre domácnosť a voľný čas, drobný textil, hračky a dokonca aj stojace lampy. Originalita ide v tomto prípade ruka v ruke aj s kvalitou a dostupnou cenou.