Je v blízkosti vášho bydliska lekáreň Benu a vy sa ju chystáte navštíviť? Ak chcete už vopred vedieť, čo v nej môžete kúpiť tento mesiac za zvýhodnenú cenu, pozrite si jej akciové a aktuálne letáky, ktoré nájdete aj u nás. V prevádzkach aj v eshope lekárni nájdete pravidelné zľavy až do výšky 20 % na rôzne druhy kozmetiky či voľne dostupných prípravkov a prostriedkov, preto určite stojí za to vedieť, na čom môžete ušetriť dnes či zajtra najviac. Nech sa páči, tu je aktuálny akciový leták so zvýhodnenými ponukami.

Ponuka lekární Benu, či už pôjde o pobočku v Bratislave, Žiline alebo Šamoríne, obsahuje komplexný sortiment liekov na predpis, voľne dostupných tabliet a zdravotníckych pomôcok. V rámci produktov určených pre telo a zdravie nájdete aj špeciálny tovar pre mamičky a ich deti, seniorov a tiež veterinárne produkty. Môžete si tu zakúpiť tiež rôzne testy, teplomery a aj populárne probiotiká či prípravky typu Wobenzym s komplexným účinkom.

Veľký sortiment či zákaznícke služby sú síce veľkým plus, ale väčšina spotrebiteľov počúva hlavne na výhodné ceny a akcie. Lekárne Benu sa preto snažia ponúkať čo najlepšie ceny a počas roka tu môžete nájsť aj rôzne akcie a zľavy na vybrané druhy kozmetiky, zdravotníckych pomôcok či výživových doplnkov. Zľavy či zľavový kupón, ktorý sa tiež dá získať v rámci sezóny, sa týkajú tak kamenných predajní, ako aj eshopu.

Sieť lekární Benu patrí u nás k najrýchlejšie rastúcim lekárenským značkám na trhu. V rámci kontinentálnej Európy ide o najväčšiu lekárenskú sieť, ktorá sa snaží o komplexný vzťah medzi lekárnikom a zákazníkom. Aj preto nájdete v kamenných pobočkách len kvalifikovaný personál, ktorý je vám ochotný pomôcť s každým zdravotným problémom a tak na rozdiel od konkurencie nie je lekáreň len o predaji, ale o službe zákazníkovi.