Americká značka Mary Kay je celosvetovo známym symbolom pre maximálnu kvalitu kozmetiky pre ženy. Či už ide o pleťovú alebo telovú kozmetiku, prípadne o omamné vône a parfumy, všetky prípravky spĺňajú najvyššie kritéria. Chceli by ste ich kúpiť za ešte lepšie ceny? Prv, než oslovíte vašu osobnú poradkyňu, pozrite si produkty, ktoré sú aktuálne v akcii a viete ich tak kúpiť za výhodnejšie ceny. My vám na jednom mieste prinášame všetky akciové letáky a zľavové ponuky, tu je aktuálny a nový leták:

Kozmetika Mary Kay má svoje zastúpenie u nás v Bratislave, ale poradkyne značky môžete nájsť v každom regióne. Portfólio tvoria prípravky a produkty pre pleť, dekoratívna kozmetika, kozmetika pre starostlivosť o telo a vône. Jednoznačne najpopulárnejšie sú makeupy, špirály, masky, púdre, mascary, krémy a kozmetika pre peeling pokožky. Špecialitou sú darčekové balenia a sety a to nielen pre ženy, ale aj pre ich partnerov.

Kozmetika Mary Kay je o maximálnej kvalite bez kompromisu, to však neznamená, že sa táto ikonická značka vyhýba cenovo výhodným ponukám. Šampóny, líčenie, masky, krémy či parfumy, to všetko môžete počas roka získať aj za zvýhodnených podmienok, stačí len vystihnúť nové akcie. Aby vám neunikol žiadne výpredaj alebo 50 % zľava na niektorý produktový rad, odporúčame vám pravidelne sledovať najnovšie akciové letáky a katalógy.

Málokto tuší, že značka Mary Kay nie je len o kozmetike, hoci pri pohľade na sortiment je to práve to najdôležitejšie. Za značkou je Američanka Mary Kay Ash, ktorá začala svoje podnikanie v kozmetike v roku 1963. O 50 rokov neskôr je spolu so svojou značkou dávaná za príklad, že v podnikaní záleží na úsilí a výsledku, čo platí hlavne v súvislosti s kvalitou kozmetiky Mary Kay. Dnes je táto značka synonymum práve pre to najlepšie pre ženy.