Tradícia je výhoda a potvrdzuje to aj lokálne známa značka drogériovej siete, Retrogéria. Prevádzky tejto siete nájdete v Bratislave a pokiaľ sa chystáte na ich návštevu či nákup cez eshop, máme pre vás pripravený prehľad aktuálnych zliav na tento mesiac. Za pár minút tak z pohodlia domova zistíte, aká kozmetika, pracie prostriedky, čistiace produkty či iné potreby do domácnosti sa oplatia v obchode kúpiť. Nech sa páči, tu je aktuálny akciový leták, ktorý si môžete prelistovať online:

Sortiment a ponuka tovaru Retrogérie sú oveľa širšie, ako by ste si mohli na prvý pohľad myslieť. Nájdete tu nielen drogériu a kozmetiku pre mužov, ženy či deti, ale aj veľký výber doplnkového drogistického tovaru. Kúpiť si tak môžete autokozmetiku, čistiace prostriedky, farby a laky, pracie prášky a aviváže, maliarske potreby, papierový sortiment, zaváracie doplnky, sviečky a kahance, chovateľské potreby a tiež sezónne produkty.

Zľavy a akcie už neodmysliteľne patria do obchodu a to platí aj v prípade Retrogérie. Po celý rok máte možnosť každý mesiac využiť rôzne akciové ponuky prakticky na celý sortiment drogérie a kozmetiky, no ak budete nakupovať v prevádzkach častejšie, odporúčame si zriadiť zákaznícku kartu, aby ste mohli čerpať ešte viac výhod. Pokiaľ sa rozhodnete nakúpiť cez eshop, pri objednávke nad 89 € máte dovoz v celej Bratislave bez poplatku.

Značka Retrogéria sa stáva skoro už ikonou pre Bratislavu, kde sa nachádzajú všetky jej tri prevádzky. Najstaršou je obchod nazvaný Drogéria u Kovára v Karlovej Vsi, okrem nej má značka v prevádzke aj drogériu na Dlhých Dieloch a v Ružinove v obchodnom centre Retro. Všade nájdete nielen kompletný sortiment drogérie a doplnkového tovaru, ale hlavne odborne školený personál, ktorý vám rád a ochotne poradí s výberom a pri nákupe.