Hodila by sa vám nová vôňa alebo iná kozmetika? Prezeráte si akurát katalóg AVON a premýšľate, čo by ste si mohli objednať? U nás nájdete všetky aktuálne letáky, katalógy a prospekty na jednom mieste a v online forme, takže už nepotrebujete žiadne papierové vydania. Navyše, na rozdiel od klasických katalógov, u nás nájdete na jednom mieste komplexný prehľad všetkých akcií a zliav a to vrátane sezónnych ponúk. Ak chcete nakúpiť s rozumom a výhodne, pozrite si aktuálny aj špeciálny akčný leták tejto značky:

Kozmetika AVON, to sú v prvom rade voňavky a parfumy. Či už ide o telový sprej, krém na pleť, linky na pery a obočie, make up alebo inú kozmetiku, všetko je v najvyššej kvalite a s veľkým výberom druhov a typov. Navyše, v snahe ponúknuť zákazníkom ešte niečo navyše, má značka v ponuke aj doplnkový sortiment, najmä kabelky, hodinky a bižutériu. Veľkým plusom je možnosť kúpiť aj komplexné kozmetické balíčky a sety výrobkov.

Ak chcete na trhu s kozmetikou uspieť, musíte ponúknuť najlepšiu možnú kozmetiku za najlepšiu možnú cenu. To sa snaží dosiahnuť značka AVON bez straty originality a hlavne kvality, takže tu určite nie je núdza o akcie a zľavy. Pravidelne počas celého roka si tak viete kúpiť kozmetiku v extra ponuke, posezónny či povianočný výpredaj tiež nie sú nič výnimočné. Do pozornosti dávame aj špeciálnu ponuku a tiež demo ponuku za výhodné ceny.

História značky AVON je oveľa staršia, ako si možno dokážete predstaviť. Všetko to začalo už v roku 1886, kedy obchodný cestujúci, David McConnell predával knihy a k nim pridával ako darček parfum. Z takejto zaujímavej myšlienke je dnes celosvetovo známa značka vôní a kozmetiky, ktorá si zakladá v prvom rade na osobnom kontakte. Aj to je dôvod, prečo viete nájsť tzv. AVON lady v každom meste od Bratislavy až po Košice.