Pokiaľ si potrpíte na omamné vône, ale aj na exkluzívnu kozmetiku s osobitným štýlom, parfuméria Marionnaud je ideálnou voľbou pre vás. V predajniach tejto značky nájdete len to najlepšie z najlepšieho a to tak pre mužov, ako aj ženy. Nemyslite si však, že si musíte vziať pôžičku, aby ste si mohli dovoliť závan luxusu u vás doma. Počas celého roka majú parfumérie Marionnaud pripravené viaceré akcie a zľavy, ktoré vám predstavujeme v ich akciových ponukách. Nech sa páči, tu je ten aktuálny leták:

Parfuméria Marionnaud je viac, ako len obyčajným obchodom s vôňami či kozmetiku. Nielen, že tu nájdete exkluzívne svetové značky, ale šírka sortimentu a jeho kvalita vám ukáže, že až v tomto obchode môžu vaše zmysly ožiť naplno. Ponuka je pestrá  pre mužov aj pre ženy. V parfumérii si môžete kúpiť samozrejme rôzne druhy vôní a parfémov, tiež kozmetiku na líčenie, odlišovanie a rovnako tak kvalitné krémy, šampóny a gély.

Vzťah medzi Marionnaud a zákazníkmi tejto značky je osobitný, koniec koncov to bola práve táto sieť parfumérií, ktorá v roku 1998 priniesla ako prvá svojim zákazníkom vernostný program. V ňom môžete získať za pravidelné nákupy rôzne akciové ceny, populárna je aj narodeninová zľava. Práve akcie sú dôkazom, že aj také značky ako Hugo Boss, Dior, L Oreal, Lanvin alebo La Praire sa dajú kúpiť za dostupné ceny. Prečo to teda nevyužiť?

História luxusnej parfumérie so závanom Paríža sa začala písať v roku 1984, kedy táto značka otvorila práve v srdci Francúzska svoju prvú predajňu. O 20 rokov neskôr je Marionnaud svetovým lídrom a toto líderstvo si udržuje aj u nás. Na Slovensku má aktuálne až 17 kamenných predajní, najmä vo väčších mestách ako Nitra, Košice, Bratislava, Žilina a Prešov. Nakúpiť si však môžete aj z domu, keďže parfuméria prevádzkuje vlastný eshop.