Hľadáte kozmetiku založenú na rastlinách a prirodzenom pôsobení prírody? V tom prípade ste sa už určite stretli so značkou Yves Rocher. Či už ide o make-upy, parfumy, telovú a vlasovú kozmetiku alebo špeciálne produkty len pre ženy, táto značka predstavuje unikátne spojenie tradície a moderných metód v kozmetickom priemysle. U nás ju môžete kúpiť v kamenných predajniach aj cez oficiálny eshop, pričom do pozornosti vám dávame aktuálny leták plný zliav a cenovo výhodných ponúk. Nech sa páči, tu je v online forme:

Šampón na vlasy, hĺbkovo čistiaci krém, balzam na pery, lak na nechty, makeup či sprchový gél, to je len stručný zoznam najobľúbenejšej kozmetiky značky Yves Rocher. Vďaka viac ako 250 dodávateľom rastlín a veľkému množstvu aktívnych zložiek máte u predajcu na výber nielen veľký výber kategórii, ale aj druhov prírodnej kozmetiky. Samozrejmosťou je, že všetky produkty sú exkluzívne nielen vzhľadom, ale aj zložením a najmä účinnosťou.

Je možné získať kvalitnú prírodnú kozmetiku za dobrú cenu? Yves Rocher dokazuje, že určite áno a nie je pritom treba žiadnym spôsobom znižovať latku svojich nárokov. Či už ide o celoročné akcie a zľavy, prípadne o sezónnu vianočnú ponuku, značka má vo svojom sortimente pravidelne výhodné ponuky zaujímavej pánskej aj dámskej kozmetiky a drogérie. Odporúčame pozorne sledovať všetky najnovšie akcie a zľavové ponuky v letákoch.

Značka Yves Rocher je dnes považovaná za synonymum pre prírodnú kozmetiku s prirodzenými účinkami na telo a pleť. Samotný názov je odvodený od zakladateľa značky, istého Yvesa Rochera pochádzajúceho z Francúzska, ktorý položil základy spoločnosti pôsobiacej dnes vo viac ako 80 krajinách po celom svete. Aj u nás má táto značka svoje predajne a to hlavne vo väčších mestách ako Bratislava, Nitra, Poprad a Košice.