Ak kvalitný parfém za dobrú cenu, tak určite z Notino. Tento eshop, ktorý má zastúpenie aj u nás cez svoje dve predajne v Bratislave, určite netreba predstavovať. Ak ste sa rozhodli kúpiť si novú vôňu pre seba alebo spraviť niekomu radosť darčekom v podobe originálneho kúsku kozmetiky, zbystrite pozornosť. Prinášame vám totiž všetky akciové letáky a ponuky, vďaka ktorým pri nákupe od tohto predajcu dokážete ušetriť ešte viac. Nech sa páči, tu je aktuálny leták so všetkými zľavami a výhodnými ponukami na tento mesiac.

Notino, to už zďaleka nie sú len parfumy, hoci práve tie tvoria základ ponuky. Dámske aj pánske parfumy však dopĺňa tiež sortiment kozmetiky na pleť, vlasy, telo či pre dentálnu hygienu. Spolu nájdete v eshope cez 60 tisíc produktov od 1500 výrobcov, medzi nimi aj také známe a prestížne značky ako Chloe, Hugo Boss, Versace, Chanel, Bioderma, Lancome alebo Calvin Klein. Ťažiskom však parfémy pre mužov aj ženy a make-up kozmetika.

Nákup cez internet môže byť ešte výhodnejší, ak využijete akciové ponuky. Svoje o tom vedia aj v online parfumérii Notino, ktorá ponúka svojim zákazníkom zaujímavé cenové ponuky po celý rok. Či už ide o výpredaj niektorých produktových radov, alebo o zľavy na prvý nákup či akcia na dopravu zdarma, vždy môžete nejakým spôsobom ušetriť. Ak budete pravidelne sledovať naše letáky, neujde vám už žiadna týždenná či mesačná akcia.

Predajca Notino začal svoju históriu písať v roku 2004 ako špecializovaný internetový obchod v Českej republike s orientáciou na výhodnú kozmetiku. O rok neskôr prišiel eshop už aj na náš trh a dnes má svoje zastúpenie celkovo v 22 krajinách. K internetovému predaju pridal aj 22 kamenných predajní a hlavne, kvalitné zákaznícke služby dokázal skĺbiť so širokým sortimentom. To je aj najväčšia prednosť pre spotrebiteľa.