Značku Oriflame, svetoznámeho producenta dámskej aj pánskej kozmetiky, asi predstavovať nemusíme. Každý, kto chce potešiť seba či svojich blízkych, by si mal aspoň raz za čas dopriať maximálnu kvalitu, ktorú táto kozmetika prináša. Nemajte strach, že by ste museli minúť celú svoju výplatu, vďaka najrôznejším akciovým ponukám si viete dopriať voňavky, manikúru aj známe vajíčka za dostupné ceny. My vám prinášame aktuálny a akciový leták a tiež katalóg v online podobe, kde nájdete všetky zľavy na jednom mieste:

Švédska kozmetika Oriflame je príkladom, ako môže jedna značka komplexne pokryť všetky potreby pre starostlivosť o krásu pre mužov aj pre ženy. V sortimente nájdete prakticky všetky druhy kozmetiky, či už pre pleť, oči, telo alebo vlasy. Pre ženy je určený veľký výber make-upov, muži si zas prídu na svoje s vodami po holení. Plusom značky je aj ohľaduplnosť k životnému prostrediu a prírodné zloženie spojené s prirodzenými účinkami.

Žiadna kozmetická značka sa dnes nezaobíde bez cenových akcií a zliav. Oriflame v tomto nie je výnimkou a môžete si tak vychutnať zaujímavé akčné ceny v rámci víkendových zliav a ponúk, ale aj mimoriadnu a špeciálnu ponuku kozmetiky vo výpredaji na konci sezóny či na začiatku nového roka. Príležitosť ušetriť sa nájde vždy a zároveň si dopriať prvotriednu kozmetiku, sa nájde vždy, nezabudnite preto sledovať letáky!

To, že aj muži môžu mať cit pre kozmetiku, dokazuje príbeh a história značky Oriflame. Za jej založením stoja traja muži, ktorý v roku 1967 založili kozmetickú spoločnosť s cieľom dosiahnuť maximum kvality bez kompromisov. Dnes patrí táto značka, fungujúca v 60 krajinách sveta, medzi lídrov v oblasti kozmetických produktov. Svoje zastúpenie má aj u nás na Slovensku, kde môžete cez oficiálny eshop nakúpiť všetko, čo potrebujete.