Premýšľate o tom, kde sa dá z pohodlia domu nakúpiť značková kozmetika, ale aj veľký sortiment klasickej drogérie do domácnosti? Odpoveďou je U2 drogéria, ktorá patrí medzi rýchlo rastúce značky v oblasti predaja drogistického a doplnkového tovaru. Prv, než sa rozhodnete nakúpiť osobne v jej maloobchodnej sieti kamenných predajní alebo cez eshop, dávame vám do pozornosti aktuálne akciové letáky obsahujúce ponuku zliav na tento mesiac. Nech sa páči, u nás ich nájdete všetky a v dostupnej online forme:

Hoci je na prvý pohľad U2 drogéria menším predajcom, šírkou a zaujímavosťou svojho sortimentu dokáže konkurovať aj veľkým značkám. Svojim zákazníkom ponúka eshop aj sieť kamenných predajní cez 5000 produktov, či už ide o vlasovú, telovú a pleťovú kozmetiku, parfumy, drogériu pre čistenie a upratovanie domácnosti alebo doplnkový sortiment. Ten zahŕňa napríklad sviečky, bazénovú chémiu, repelenty alebo chovateľské potreby a tovar.

Myslíte si, že len veľké a známe drogérie môžu zaujať zaujímavý cenami? U2 drogéria dokazuje, že tomu tak určite nie je. Pravidelné mesačné akcie na kozmetiku, čistiace prostriedky, pracie prášky, toaletný papier alebo drogériu osobnej hygieny, to všetko je samozrejmosťou. K tomu si nezabudnite prirátať aj sezónne zľavy, napríklad pred Vianocami či na nový rok. Sledovať akciové letáky tohto predajcu sa naozaj vyplatí, uvidíte sami!

Za značkou U2 drogéria je maloobchodná spoločnosť pôsobiaca na trhu so sortimentom drogérie, kozmetiky, parfumov a doplnkového tovaru už od roku 2007. Spoločnosť má dve maloobchodné predajne v Topoľčanoch a Šahách, ale aj veľký výber produktov v eshope, kde je možné nakúpiť kedykoľvek a priamo z domova. Cieľom drogérie je ponúknuť zákazníkom čo najlepší a najširší výber a zachovať pritom aj jeho cenovú dostupnosť.