Chystáte sa na nákup do DM drogerie a chcete vedieť, akú kozmetiku, parfumy či drogériu si viete kúpiť v tejto známej sieti predajní tento mesiac? Predstavujeme vám zľavové a akciové letáky, ktoré u nás nájdete v online podobe a všetky na jednom mieste. Do pozornosti vám dávame aktuálny nový leták, ale aj ten budúci, takže si viete pozrieť, aké značky a typy kozmetiky sa vám oplatia kúpiť už pri najbližšej návšteve obchodu. Značka má veľký sortiment a ruka v ruke s ním idú aj pravidelné akcie:

V DM drogerie nájdete komplexný sortiment kozmetiky a drogérie. Základom je dekoratívna kozmetika určená na pleť, nechty, pery a oči, kozmetika v rámci starostlivosti o telo a tvár, kozmetika pre starostlivosť o vlasy a produkty určené pre zdravie, napríklad na dentálnu hygienu. Nájdete tu tiež elektrické zubne kefky či holiace strojčeky pre mužov aj ženy. Sezónna ponuka tovaru môže zahŕňať napríklad aj vianočný sortiment.

Veľká ponuka tovaru sama o sebe nemusí vždy stačiť, zákazníci si totiž vyberajú hlavne podľa ceny. DM drogerie sa snaží preto počas celého roka pripravovať pre spotrebiteľov rôzne zaujímavé akcie a zľavy, rovnako tak sezónny výpredaj konkrétnych druhov drogérie. Najčastejšie býva akcia na detský sortiment a tovar, napríklad plienky či kozmetiku. Zľavy môžete získať aj na celý nákup, cez zľavové knižky a verní zákazníci aj za body.

DM drogerie patrí k najväčšej drogériovej sieti obchodov a predajní v strednej a východnej Európe. U nás vznikla prvá predajňa tejto značky v roku 1995 v Bratislave a do dnes otvoril predajca dokopy až 140 pobočiek pre náš trh. Značka sa snaží ponúknuť čo najširší sortiment overených aj vlastných produktov, pričom predajne môžete nájsť nielen vo väčších mestách ako Košice, Trnava a Žilina, ale aj v tých menších, napríklad v Leviciach.