Viete, komu patrí heslo „s nami to zvládnete“? Ak hádate Hornbach, známeho predajcu sortimentu pre záhradu, stavbu a dielňu, trafili ste. Chceli by ste vedieť, čo vám vie tento špecialista ponúknuť? Potom vám dávame do pozornosti jeho letáky zamerané na kvety, záhradu aj ostatný sortiment. U nás vám prinášame možnosť pozrieť si online aktuálny akčný leták platný pre Bratislavu aj Košice, no zároveň tu nájdete tiež všetky letáky z minulosti. Pozrite sa, čo všetko je tento mesiac v akcii alebo výpredaji:

Potrebujete natrieť plot? Vyrobiť novú poličku? Idete obkladať kúpeľňu či renovovať celý byt? Hornbach a ponuka jeho tovaru majú odpoveď na všetko. Nájdete tu dvere, tapety, svietidlá, regále, dlažby, koberce, ploty, markízy, obklady, kuchyne, bazény aj záhradný nábytok. Sortiment je veľmi široký a to počas celého roka, nielen v čase vrcholiacej sezóny. Je jedno, či idete vymeniť radiátor alebo plávajúcu podlahu, predajca vás nesklame.

Veľká ponuka sortimentu nie je to jediné, čím je Hornbach populárny. Neoddeliteľnou súčasťou jeho značky sú totiž aj pravidelné cenové akcie a zľavy. Známy je napríklad sezónny výpredaj záhradného nábytku po lete či akcia na bazény ešte pred začiatkom najväčších horúčav. Po celý rok však predajca ponúka nejaké zaujímavé zľavy, ktoré by vám rozhodne nemali uniknúť. Všetky akcie pritom platia tak v Bratislave, ako aj v Košiciach.

Vďaka masívnej reklame nie je treba Hornbach ako obchodný dom pre stavbu, dielňu, záhradu a bývanie asi predstavovať nikomu na Slovensku. Hoci má u nás zastúpenie len v Košiciach a v Bratislave, cez eshop si môžete kúpiť produkty z jeho sortimentu a ponuky prakticky kdekoľvek. Pre remeselníkov a živnostníkov ponúka značka špeciálny profiservis, no svoje zákaznícke služby orientuje samozrejme hlavne na spotrebiteľa.