Chystáte sa na nákup do známeho stavebného supermarketu OBI? Nechoďte len tak, pozrite si predtým, čo všetko má táto sieť predajní pre bývanie a záhradu aktuálne v akcii. Aby sme vám zisťovanie týchto informácií uľahčili, prinášame vám všetky akciové a zľavové letáky predajcu. Tie platia pre celé Slovensko, či už ide o Nitru, Žilinu, Banskú Bystricu, Martin alebo Trnavu. Ak chcete vedieť, či aktuálna ponuka dverí, kvetov alebo iného tovaru zahŕňa aj nejaké akcie a cenové zľavy, pozrite si nový a aktuálny leták:

OBI je stavebným supermarketom pre bývanie a záhradu doslova, veď počet produktov je cez 12 tisíc. V každej z jeho predajní nájdete sortiment pre kompletnú rekonštrukciu aj zariadenie každého typu priestoru či záhrady. Sú tu napríklad dlažby, svietidlá, obklady, interiérové dvere či podlahy, kvetináče, stromčeky a ďalší sortiment zo záhrady. Obchod ponúka aj typický stavebný materiál, napríklad OSB dosky a tvárnice.

Aký by to bol nákup, keby ste nemali možnosť využiť rôzne akcie či zľavy? OBI má niekoľkokrát za rok sezónny výpredaj, napríklad záhradného nábytku, dverí alebo kvetov. Cenovo výhodná akcia býva tiež na dvere a kvety, veľakrát aj na dlažbu a obklady. V rámci zliav môžete využiť vernostnú OBI kartu, kde je možná zľava až 15 %. Získať sa dá aj zľavový kupón alebo špeciálna narodeninová zľava pre verných zákazníkov.

Nie nadarmo je heslom reťazca OBI „všetko pre dom, byt, záhradu a stavbu“. Ponuka sortimentu aj služieb, že tu nájdete naozaj všetko, čo potrebujete pre bývanie a zlepšenie jeho kvality. Na Slovensku je viacero predajní, či už v Bratislave, Trnave, Žiline, Košiciach, Prešove, Trenčín, Poprade alebo Prievidzi. Samozrejmosťou je ústretový personál, kvalitné zákaznícke služby, mnohé predajne ponúkajú aj miešanie farieb či pílenie stavebného reziva.