Hovorí vám niečo záhradníctvo Jozef Starkl? Ak áno, potom určite viete, že táto rodinne založená firma ponúka komplexný sortiment sadeníc a sortimentu pre krásnu záhradu do každého domu. Možno ste však nevedeli, že nakúpiť trvalky či ovocné stromy môžete oveľa výhodnejšie, ak budete sledovať pravidelne zverejňované katalógy a letáky pre rok 2019. My sme sa rozhodli vám ich priniesť na jednom mieste, takže už nemusíte nikde hľadať, u nás nájdete každý akčný aj aktuálny leták. Nech sa páči, listujte:

Záhradníctvo Starkl patrí medzi tie, ktoré sa spoliehajú primárne na kvalitný sortiment a veľmi dobré zákaznícke služby. Tieto dve ingrediencie zabezpečujú náskok pred konkurenciou, čo sa prejaví aj v rastúcej popularite eshopu. V obchode nájdete trvalky, jahody, maliny, ruže, ovocné stromy, okrasné rastliny pre jar, jeseň aj leto a tiež okrasné trávy. V ponuke sú aj hnojivá, doplnky a praktické potreby do záhrady.

Podobne ako aj iné predajne, záhradník Starkl vám ponúka počas celého roka zľavy a akcie najrôznejšieho druhu. Najdôležitejšou je stála zľava 5 % pri nákupe a objednávke cez eshop, no nie je jediná. Prakticky počas celej sezóny sa môžete tešiť na zaujímavé cenové ponuky a výhodné podmienky pre okrasné aj praktické rastliny, kríky či semená a sadenice. Ak nechcete, aby vám čokoľvek ušlo, pozerajte pravidelne nové a aktuálne letáky a akcie.

Za firmou Starkl je rodinná tradícia záhradníctva s dlhodobými skúsenosťami. Tento eshop pôsobí nielen na našom trhu na Slovensku, ale aj v zahraničí, napríklad v Rakúsku a Českej republike. Ide o internetový obchod bez kamennej predajne, ktorý však svojou ponukou a najmä kvalitou sortimentu predstihne akékoľvek klasické záhradníctvo a záhradkárstvo. Aj vďaka už spomínaným akciám a výhodným ponukám sa nákup v ňom vždy oplatí!