Stihl pozná väčšina domácich kutilov, hobby majstrov aj profesionálov ako overenú značku elektrickej a benzínovej techniky do každých podmienok. Vedeli ste však, že tento výrobca pravidelne uverejňuje aj reklamné a zľavové letáky, kde ponúka svoj kvalitný sortiment náradia za ešte lepšie ceny? Ak nie, tak teraz máte možnosť si všetky tieto akčné a akciové letáky pozrieť. Prinášame vám ich v online podobe a nájdete tu aj katalóg pre aktuálnu sezónu. Nech sa páči, nový a aktuálny leták je tu len pre vás:

Ak si chcete kúpiť kvalitný krovinorez alebo hľadáte monterky či iné pracovné oblečenie, predajne so značkou Stihl sú vám plne k dispozícii. Portfólio produktov tohto výrobcu je veľmi bohaté a zahŕňa napríklad motorové píly, vyžínače, reťazové píly, kultivátory, prevzdušňovače, záhradné nožnice, drviče či robotické kosačky. Kúpiť si môžete tak elektrické, ako aj benzínové a tiež akumulátorové náradie a stroje.

Nakoľko nástroje a náradie do záhrady či okolo domu je presne z kategórie sezónneho sortimentu, netreba sa vôbec čudovať, že práve týmto smerom sa uberá aj politika akcií či zliav výrobcu Stihl. Najznámejšie sú jarná a jesenná akcia na motorové píly či krovinorezy, ktoré bývajú spojené aj s výpredajom ďalšej záhradnej techniky. Zľavy sú tiež na tlakové čističe alebo benzínové kosačky, takže na svoje si prídu aj hobby záhradkári.

Značka Stihl má veľmi bohatú minulosť a tradíciu. V roku 1926 jej zakladateľ Andreas Stihl vyvíja svoju prvú reťazovú pílu a tak sa začína bohatá história jedného z najznámejších výrobcov pracovného náradia. Náradie tejto značky si viete kúpiť tak cez eshopy, ako aj cez klasické kamenné predajne s odborným predajom a servisom. Nájdete ich prakticky na celom Slovensku, či už v Bratislave, v Trnave, Košiciach, Komárne alebo Leviciach.