Páči sa vám koncept ekologických, moderných a rodinných obchodov s potravinami? V tom prípade by ste určite mali navštíviť najbližší obchod potravín Fresh market vo vašom okolí, kde nájdete len tie najlepšie produkty, najmä čerstvé ovocie a zeleninu. Pokiaľ si myslíte, že to nejde dokopy s výhodnou cenou, mýlite sa. Presvedčiť vás o tom môžu pravidelne zverejňované akciové letáky, ktoré prinášajú každý týždeň zaujímavé ponuky. Nech sa páči, tu je aktuálny a nový leták platný pre východ aj celé Slovensko:

Aký sortiment potraviny Fresh ponúkajú? V prvom rade ide o čerstvé potraviny s veľmi kvalitným zložením. Zelenina, ovocie, mliečne výrobky, mäso, to všetko sa snaží značka nakupovať od overených a poctivých dodávateľov s dôrazom na ekológiu a nové postupy. Samozrejme, sortiment zahŕňa aj trvanlivé potraviny, nealko a alko nápoje a sortiment drogérie či osobnej kozmetiky. Všetko na jednom mieste v modernom prostredí.

Potraviny Fresh sú známe nielen výberom kvalitného sortimentu, ale aj cenovou dostupnosťou. Známa je hlavne týždenná akcia prinášajúca atraktívne zľavy až do 30 % na vybrané druhy trvanlivých a čerstvých potravín či nápojov. Veľmi časté sú zľavy najmä na pivo, aviváž, mäso, banány a kávu. Aby to nebolo málo, obchod sa pravidelne zameriava aj na sezónne zľavy a akcie, napríklad v lete ponúka osviežujúce nápoje za skvelé ceny.

Potraviny Fresh market je sieť, ktorý zahŕňa takmer 800 prevádzok a to od veľkých miest typu Bratislava a Košice, až po menšie mestečká ako Brezno či Považská Bystrica. Značka od roku 2010 prináša na náš trh koncept potravín budúcej generácie, kde sú dôležité aj ekológia, kvalitné potraviny bez umelých prísad a čo najlepší pomer medzi cenou a kvalitou predávaných produktov. Samozrejmosťou je pozitívny prístup k zákazníkovi.