Potraviny Labaš sú populárne pre unikátny koncept maloobchodných predajní založených na čerstvých potravinách, no spoločnosť prevádzkuje aj veľkoobchod s potravinovým a doplnkovým sortimentom. Podobne ako aj v konkurenčných prevádzkach, aj tu sú pre spokojnosť zákazníkov dôležité akcie a zľavy. Chcete ich mať všetky po ruke? U nás nájdete aktuálny akciový leták platný pre tento mesiac, ako aj všetky zľavové letáky z minulosti. Nech sa páči, čítajte a listujte, sú online:

Sortiment potravín Labaš zahŕňa výber čerstvých potravín, ale aj alko a nealko nápojov. Kým maloobchodné prevádzky sa sústredia na zeleninu, ovocie, čerstvé mäso, mäsové výrobky a pečivo z vlastnej pekárne, v prípade veľkoobchodu ide o predaj alkoholických a nealkoholických nápojov, cukroviniek, slaných pochutín, sladkostí a trvanlivých potravín. Spoločnosť prevádzkuje aj eshop, kde je po registrácii možná objednávka online.

Nielen veľký sortiment a široká ponuka, ale hlavne dostupné ceny sú to, čo zákazníci potravín Labaš oceňujú najviac. Ide najmä o víkendové akcie a celotýždňové zľavy na vybrané druhy potravín, nápojov a doplnkového tovaru. Najčastejšie si môžete za zvýhodnené ceny nakúpiť konzervované potraviny, sladkosti, slané pochutiny, pivo, víno, kávu a potraviny každodennej spotreby. Chcete vedieť, čo je v akcii práve teraz? Aktuálny leták vám to prezradí!

Spoločnosť Labaš je najväčšou veľkoobchodnou firmou s potravinami na Slovensku, ktorej história siaha ešte do roku 1992. Aktuálne prevádzkuje aj vlastné cash & carry predajne a supermarkety, najmä ak ide o Košice, ale tiež Michalovce, Prešov a Gelnicu. Od väčšiny konkurencie sa obchod odlišuje najmä snahou o zvýšenie podielu predaja zdravších potravín pri udržaní čo najlepších cien, čo sa stretáva aj s pozitívnym ohlasom zákazníkov.