Chystáte sa na nákup do jednej z maloobchodných cash & carry predajní KON – RAD, prípadne priamo do supermarketu spoločnosti? Tak potom vám určite príde vhod vedieť o všetkých akciách a zľavách, aby ste mohli nakúpiť ešte výhodnejšie! Žiaden strach, nemusíte nikde hľadať papierové reklamné letáky, u nás ich nájdete v online podobe a to všetky na jednom mieste. Aktuálna ponuka zľavnených výrobkov za skvelé ceny sa dá pohodlne prezrieť aj cez mobil, nech sa páči, tu je aktuálny leták:

Či už máte záujem o nealko nápoje, alkohol, potraviny alebo drogériu, vždy nájdete produkty za dobrú cenu. Sortiment KON – RAD je omnoho širší a zahŕňa napríklad aj cukrovinky, slané pochutiny, konzervovaný tovar, koreniny, ochucovadlá, čaje, kávy, chladené potraviny, mrazené potraviny, potravu pre psov a mačky, priemyselný tovar a supermarket ponúka aj zaujímavé rakúske mrazené pečivo. Platiť sa dá aj stravovacími poukážkami a lístkami.

Aby sa vám oplatilo nakupovať v sieti maloobchodných predajní KON – RAD ešte viac, každý mesiac pre reťazec pripravuje cenové akcie a zľavy. Tie sa týkajú celej ponuky, najmä však alko a nealko nápojov, cukroviniek a slaných pochutín. Zvlášť zľavy má aj supermarket určený pre pravidelný nákup pre tých, čo bývajú v Bratislave a okolí. Ak chcete vedieť, čo môžete nakúpiť výhodne tento mesiac, určite sledujte akciové aktuálne letáky!

Spoločnosť KON – RAD je na trhu už takmer 30 rokov a bola založená ako jedna z prvých firiem zaoberajúcich sa veľkoobchodnou činnosťou v oblasti potravín. Dnes prevádzkuje táto značka viacero menších maloobchodných cash & carry predajní potravín a supermarket, ktorý sa nachádza v Bratislave za oblasťou Zlaté Piesky. Klasický eshop síce spoločnosť nemá, ale online si viete pozrieť katalóg produktov od korenia až po doplnkový tovar.