Výber tých najlepších potravín od lokálnych výrobcov, to sú potraviny Kraj, ktoré prinášajú úplne iný prístup k nakupovaniu potravín. Obchod sa sústredí na podporu slovenských potravín a ich výrobcov, čo však nemusí automaticky znamenať vysoké ceny, práve naopak. Ak máte predajňu potravín tejto siete po ruke, určite ju navštívte, no ešte predtým si pozrite všetky akčné ponuky a zľavy, ktoré môžete tento týždeň využiť. K tomu vám pomôže aj aktuálny akciový leták potravín. Tu je online:

Potraviny Kraj sú sieť potravín so zameraním na regionálnych a lokálnych výrobcov, čo znamená, že u v ich sortimente môžete nájsť čerstvé mliečne či mäsové výrobky, ale aj pečivo od dodávateľov z blízkeho okolia. Okrem toho ponuka tovaru obsahuje aj trvanlivé potraviny známych značiek, ktoré nájdete tiež v iných predajniach potravín. Sortiment potravín dopĺňa tiež veľká ponuka a alko a nealko nápojov a základnej drogérie do domácnosti.

Celoročne aj sezónne ponúka sieť potravín Kraj nielen kvalitný sortiment čerstvých a trvanlivých potravín či nápojov, ale tiež zaujímavé ceny a cenové ponuky. O akcie či zľavy nie je núdza prakticky v celej šírke sortimentu potravín, či už ide o čerstvé mliečne alebo mäsové výrobky, alebo o trvanlivé potraviny, sladkosti a nápoje. Každý týždeň si tak môžete kúpiť iné potraviny za výhodné ceny a bez kompromisu z pohľadu kvality.

Značka Potravín kraj vznikla s cieľom ponúknuť spotrebiteľovi čerstvé potraviny od lokálnych a regionálnych výrobcov. Predajne sa nachádzajú v Bratislave a jej okolí, jedna je aj v trnavskom regióne. Produkty ponúkané v obchodoch tejto značky splnia nielen kvalitatívne, ale aj ekologické požiadavky, viaceré z nich sú BIO, určené aj pre vegánov a prispievajú k zdravšiemu stravovaniu. Obchody majú aj potraviny špeciálne pre deti.