Za značkou Play Klub sa skrýva sieť elektro predajní po celom Slovensku, ktorých spája osobný a individuálny prístup a široký sortiment, ktorým môžu konkurovať aj tým najlepším na trhu. Presvedčiť sa o tom môžete aj sami, stačí si pozrieť aktuálny leták, ktorý tento predajca vydáva každý mesiac. My vám ponúkame všetky jeho letáky na jednom mieste, nájdete tu tie minulé, ako aj nové. Za pár minút sa tak dozviete, ktorú SMART TV sa oplatí kúpiť alebo aká značka bielej techniky je aktuálne v akcii:

V elektro obchodoch Play Klub nájdete sortiment, aký poznáte aj z veľkých predajní bielej a čiernej techniky. Čo nie je aktuálne skladom, to sa dá veľmi rýchlo objednať, mnoho produktov si viete dokonca rezervovať aj online a vyzdvihnúť priamo na predajni. Sortiment zahŕňa kuchynské spotrebiče, televízory, notebooky, počítače, práčky, sušičky, kombinované sporáky, indukcie, difúzery, kuchynské roboty aj spotrebiče pre osobnú hygienu.

Čo by to bolo za elektro, ak by neponúkalo zákazníkom zľavy a akcie, že? Počas celého roka má Play Klub zaujímavé ponuky, najmä pokiaľ ide o sezónny výpredaj na Vianoce alebo zľavy pre školákov. Pravidelné akcie bývajú tak na kuchynskú bielu techniku, ako aj na spotrebiče pre čistenie a upratovanie, samozrejme aj na elektroniku typu televízory, počítače, notebooky, tablety či mobilné telefóny. Aktuálny leták vám napovie viac!

Pokiaľ nemáte radi neosobný nákup z domu cez internet, ale naopak, očakávate aj odborné poradenstvo pri výbere, sieť predajní pod hlavičkou Play Klub je určite dobrá voľba. Nájdete ich v každom kraji, či už pôjde o menšie mestá ako Považská Bystrica alebo o tie väčšie typu Žilina a Košice. Každá z elektro predajní má individuálny prístup k zákazníkom a ponúka dokonca aj služby odbornej montáži a inštalácie, najmä pre elektroniku.